Текстильний принтер DTG Digital M6
Файли для скачування
Широкоформатний текстильний принтер DTG Digital M6 потрібен там, де важливий розмір друку або велика кількість виробів. Площа друку 115х75см дає можливість задруковувати вироби повністю, будь це футболка, світшот або жіноча сукня. Три універсальних знімних плити TucLoc® 4-2-1 дозволяють друкувати 12 маленьких, 6 стандартних або 3 вироби XL розміру одночасно. Великий робочий стіл також дуже корисний, якщо вам потрібно друкувати велику кількість невеликих шматків дитячого крою.

Протягом 20 років підрозділ DTG Digital успішно розробляє і виробляє пристрої для прямого цифрового друку на тканині. Однією з останніх розробок стала нова лінійка пристроїв M-series, яка завоювала повагу серед друкарів в усьому світі. І не дарма, адже задумом інженерів було бажання дати людям ефективний інструмент для виробництва предметів одягу, з хорошою продуктивністю, низькою собівартістю друку та невисокою ціною на пристрій. Ці фактори зробили принтери цікавими і доступними практично будь-якій категорії підприємців, будь це початківець, прінт-хаус, який працює на замовлення, або великий виробник одежі.
РОЗМІРИ ПЛИТ ДЛЯ ДРУКУ


Максимальний розмір друку 1150х750мм. Використовуючи 3 стандартні плити TucLoc® 4-2-1 і велику накладку, поле друку виходить 1135х630мм. Одночасно можливо друкувати 12 невеликих дизайнів 160х295мм, 6 середніх дизайнів 295х360мм або 3 дизайни розміру XL 360х630мм. Використовуючи редактор шаблонів друку, є можливість друкувати нестандартні розміри, наприклад 560х630мм(половина стола) або 295х560мм(четверть стола). У цьому гнучкість системи плит TucLoc® 4-2-1!
СОБІВАРТІСТЬ ДРУКУ


ФОТО ЗРАЗКІВ






СХЕМА РОЗМІЩЕННЯ ОБЛАДНАННЯ

Надійний двигун принтера грунтується на технології струменевого друку Micro Piezo. У цифрову друкуючу голову чорнила подаються під тиском із флаконів, ніяких картриджів. Система рециркуляції білих чорнила (WIMS) завжди підтримує чорнила в відмінному стані, навіть коли принтер вимкнений. Використовуючи знімні столики з гумовими затисками зручно друкувати на різних предметах одягу, водночас можна легко друкувати на шматках крою для подальшого пошиття, а велике робоче поле дозволить друкувати навіть найбільші вироби. Принтера дуже надійні, прості у використанні та обслуговуванні, а також невибагливі та можуть працювати навіть в самих несприятливих умовах навколишнього середовища.
Для підготовки дизайнів і посилання їх на друк всі принтера комплектуються програмним забезпеченням RIP Kothari PrintPro. Програма має багатий функціонал для професіоналів, а також є набір попередньо встановлених шаблонів друку для новачків. Це дозволить друкувати навіть персоналу без досвіду роботи.

| Основні | |
| Модель | M6 |
| Поле друку | 115х75см |
| Технологія друку | DTG |
| Друкуюча голова | Epson |
| Розмір краплі | 3,5-46пкл |
| Кількість дюз | 180 на кожен колір + 720 на білий |
| Роздільна здатність друку | до 1440x1440dpi |
| Конфігурація чорнил | KCMY+WWWW або KCMYYMCK |
| Чорнильні ємності | СМУК - флакон 250мл White - флакон 600мл |
| Система подачі | Под тиском з рециркуляцією |
| Зазор друку | 25мм, автоматичне підлаштування |
| Програмна частина | |
| Інтерфейс | LAN 10/100 Ethernet, USB |
| Програма | Kothari Print Pro |
| Формати | TIFF, PSD, PNG, JPG, BMP, PCX, GIF, TGA |
| Сумісні ОС | Windows XP/2000/Vista/7/8/10 |
| Керування | Панель керування з РК-дисплеєм |
| Електричні параметри | |
| Живлення | 220В, 50/60Гц |
| Споживання | 55Вт |
| Фізичні параметри | |
| Навколишнє середовище | Температура 18-30С, влажность 40-80% |
| Розмір | 1810х1300х1250мм |
| Вага нетто | 240кг |
| Умови і комплектація | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Комплект поставки | 3 стандартних плити TUCLOC® 4-2-1, кабелі для підключення, USB-флешка з програмою, засоби для обслуговування |
| Опції | Додаткові плити TucLoc® 4-2-1 |