Прайм-машина PTM Innovations PRE-T
Файли для скачування

Автоматична прайм-машина PRE-T
Як досягнути однакової якості праймування футболок кожен раз? Звичайно можна робити це вручну, використовуючи HLVP краскопульт і особисто напрацьовану техніку нанесення. Але потрібен буде час, перш ніж працівник наб'є руку. За допомогою автоматичної прайм-машини DTG-PTM, будь-хто зможе підготовити футболки для друку швидко і якісно. Просто налаштуйте об'єм нанесення, покладіть футболку і натисніть на кнопку!

Покриття змазкою ACF-50
ACF-50 – це спеціальна антикорозійна змазка, яка використовується в аерокосмічній індустрії. Всі металеві частини покриті змазкою і захищені від корозії. Машина спеціально розроблена для довготривалого використання і роботи в нон-стоп режимі. Під час обробки, всі залишки праймеру залишаються у камері і не попадають у повітря в приміщенні. Після роботи потрібно лише промити машину і витерти її внутрішню камеру.

Машина чудово поєднується з текстильним принтером DTG Digital G4. Разом ці два прилади дають максимально якісний і продуктивний результат друку. З ними прямий цифровий друк на футболках та інших виробах простий і легкий, як 1-2-3!



| Основні | |
| Модель | PRE-T |
| Поле друку | 39х48см |
| Технологія друку | DTG |
| Кількість дюз | 1 |
| Резервуар | 2 бутлів х 2л + резервуар для чистки |
| Об'єм нанесення | 7.1-34.9гр |
| Час циклу | 2-12 секунд на футболку |
| Безпека | Е-stop + підсвітка камери |
| Розміри (ДхШхВ) | 750х500х480мм |
| Електричні параметри | |
| Живлення | 110/220В 50/60Гц |
| Фізичні параметри | |
| Вага нетто | 32кг |