DTF принтер Compact Prestige 45
Файли для скачування
Комплект обладнання для DTF друку Compact Prestige 45 з шириною друку 450мм
Зустрічайте інноваційний комплект для DTF друку Compact Prestige 45, створений для задоволення найвибагливіших вимог! Роки досліджень і випробувань призвели до створення продуктивного й надійного комплексу для друку термотрансферів DTF, який забезпечує високу якість і швидкість друку. Принтер і сушка дозволяють створювати повноколірні зображення з роздільною здатністю до 2880 dpi, що вирізняються насиченими деталями та яскравістю, придатними для нанесення на різні види тканини. Отриманий друк приємний на дотик, еластичний та надзвичайно стійкий до тертя, прання й інших зовнішніх чинників.
Принтер

Сушка-шейкер

Основні переваги обладнання для DTF друку від бренду Compact:
- Висока продуктивність: у режимі 6pass швидкість досягає 6 м²/год — найкращий показник на ринку.
- Компактність: невеликі розміри та вага дозволяють економити простір у виробництві.
- Легкість експлуатації: сенсорна панель для керування сушкою та інтуїтивне ПО для роботи з принтером.
- Захист: протиударна система захисту каретки, функція "мокра капа" та сенсори для контролю натягу плівки.
- Вакуумний притиск плівки забезпечує стабільну подачу під час друку.
- Нагрівальні платформи забезпечують підігрів плівки до, під час та після друку, а також при вході в сушку.
- Система подачі чорнил: повна рециркуляція білих чорнил, великі 1-літрові флакони та автоматична станція для обслуговування головок.
- Надійна сушка, що забезпечує якісне нанесення й запікання порошку з фінальною намоткою.
- Зручний стенд для ПК забезпечує повноцінне робоче місце для оператора.
Компактні принтер і сушка підтримують плівку шириною до 450 мм, займаючи мінімум місця та легко проходячи через дверний отвір шириною 80 см, що дозволяє їх встановлення в будь-якому приміщенні. Цей комплект стане рушійною силою вашого бізнесу або виробництва. Його вартість є доступною, що робить його найкращим вибором у співвідношенні ціна/якість. Купити DTF принтер Compact Prestige 45 — означає отримати прибутковий бізнес із високою рентабельністю.
Якщо Ви бажаєте придбати DTF принтер, наші менеджери радо проконсультують вас і допоможуть із вибором. Залиште заявку на сайті або зверніться до менеджера з продажу. Придбати DTF принтер у компанії "Прокомпакт" означає зробити розумне довгострокове вкладення. Ми пропонуємо комплексне обслуговування "під ключ": консультуємо, підбираємо, доставляємо, запускаємо й навчаємо персонал. Крім того, забезпечуємо безкоштовну техпідтримку, гарантійне та післягарантійне обслуговування, а також постійно надаємо необхідні витратні матеріали та запчастини.

Зразки друку


| Основні | |
| Модель | Prestige 45 |
| Поле друку | 45х1000см |
| Технологія друку | DTF |
| Друкуюча голова | i1600-A1 х 2шт |
| Розмір краплі | 3.8-12.3пкл |
| Кількість дюз | 800 на кожен колір + 3200 на білий |
| Роздільна здатність друку | до 2880dpi |
| Конфігурація голів | CMYK + W |
| Чорнильні ємності | Флакони 1000мл |
| Система подачі | Повна рециркуляція білих чорнил, датчики рівня |
| Швидкість друку | 4Pass: 16 м.пог/год 6Pass: 12 м.пог/год 8Pass: 8 м.пог/год |
| Програмна частина | |
| Інтерфейс | LAN 10/100 Ethernet |
| Програма | FlexiPrint 22 |
| Формати | TIFF, PSD, PNG, JPG, BMP, PCX, GIF, TGA |
| Сумісні ОС | Windows XP/2000/Vista/7/8/10 |
| Керування | Управляючий софт |
| Електричні параметри | |
| Живлення | 220В, 50/60Гц, 14А |
| Споживання | Принтер 0,8кВт; сушка 2,1-3,1кВт |
| Фізичні параметри | |
| Навколишнє середовище | Температура 20-30С, вологість 35-65% |
| Розмір | Принтер 133х73х102см; Cушка 85х110х93см |
| Вага нетто | Принтер 130кг; Cушка 110кг |
| Умови і комплектація | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Комплект поставки | Принтер, стійка, стенд для ПК, флешка з ПО і захисний USB-ключ, засоби і інструменти для обслуговування, запчастини |