DTF принтер Compact Prestige 60
Файли для скачування
Комплект обладнання для DTF друку Compact Prestige 60 з шириною друку 600мм
Представляємо новий комплект для DTF друку Compact Prestige 60, що перевершить всі Ваші очікування! Декілька останніх років експериментів і розробок дали на виході результат – високоефективний і надійний комплекс для друку DTF термотрансферів з високою швидкістю і якістю друку. Принтер і сушка виробляють повноколірні термотрансфери неперевершеної якості з роздільною здатністю до 2880dpi. Чіткі, деталізовні і яскраві зображення, які можна наносити практично на будь-які види текстилю. Друк приємний на дотик та еластичний з чудовою стійкістю на тертя та прання, а також інші види зовнішнього впливу.
Принтер

Сушка-шейкер

Основні переваги комплекту обладнання для DTF друку від бренду Compact:
- Висока швидкість друку. В режимі 6pass видає 9,5м²/год, що є найвищим показником на ринку.
- Компактний розмір. Невеликі фізичні розміри і вага забезпечують економію виробничого простору.
- Зручність експлуатації. Сенсорна панель управління сушкою та зручне ПО для керування принтером.
- Системи безпеки. Протиударний захист каретки з друкуючими голововами та сенсори наявності плівки.
- Вакуумний притиск. Вакуумний притиск плівки забезпечує надійну подачу під час друку.
- Нагрівальні платформи. Підігрів плівки до, під час та після друку, а також на вході в сушку.
- Система подачі чорнил. Повна рециркуляція білих чорнил, великі 1л флакони, автоматична станція обслуговування голів.
- Якісна сушка. Надійна сушка забезпечує важливий процес нанесення і запікання порошку з фінальною намоткою.
- Стенд для ПК. Зручний стенд для комп'ютера – це готове робоче місце для оператора.
Компактного розміру принтер і сушка можуть працювати з плівкою шириною до 600мм. Вони не займають багато місця і без проблем проходять у стандартний дверний отвір 80см, тому можуть бути встановлені практично в будь-якому приміщенні. Такий комплект друку може стати справжнім локомотивом для будь-якого виробництва або друкуючого цеху. Доступна вартість такого комплекту обладнання робить його найкращим на ринку по співвідношенню ціна/якість. За невисоку ціну ви отримаєте готовий бізнес з дуже високим рівнем рентабельності інвестицій.
Якщо Ви хочете купити обладнання для DTF друку, наші менеджери будуть раді провести якісну консультацію та допомогти з вибором обладнання. Залишайте заявку на сайті або одразу набирайте менеджера з продажу обладнання. Купити DTF принтер у компанії Прокомпакт – значить зробити довгострокове і вигідне вкладення в рентабельне обладнання. Ми постачаємо обладнання "під ключ": консультуємо і допомагаємо в підборі, доставляємо обладнання, здійснюємо запуск і навчання персоналу, надаємо безкоштовну техпідтримку, гарантійне та післягарантійне обслуговування, а також маємо завжди всі необхідні витратні матеріали та запчастини в наявності.

Зразки друку



| Основні | |
| Модель | Prestige 60 |
| Поле друку | 60х1000см |
| Технологія друку | DTF |
| Друкуюча голова | i3200-A1 х 2шт |
| Розмір краплі | 3.8-12.3пкл |
| Кількість дюз | 800 на кожен колір + 3200 на білий |
| Роздільна здатність друку | до 2880dpi |
| Конфігурація голів | CMYK + W |
| Чорнильні ємності | Флакони 1000мл |
| Система подачі | Повна рециркуляція білих чорнил, датчики рівня |
| Швидкість друку | 6Pass: 16 м.пог/год |
| Програмна частина | |
| Інтерфейс | LAN 10/100 Ethernet |
| Програма | FlexiPrint 22 |
| Формати | TIFF, PSD, PNG, JPG, BMP, PCX, GIF, TGA |
| Сумісні ОС | Windows XP/2000/Vista/7/8/10 |
| Керування | Управляючий софт |
| Електричні параметри | |
| Живлення | 220В, 50/60Гц, 14А |
| Споживання | Принтер 0,8кВт; сушка 2,3-3,3кВт |
| Фізичні параметри | |
| Навколишнє середовище | Температура 20-30С, вологість 35-65% |
| Розмір | Принтер 132х73х143см; Cушка 100х110х93см |
| Вага нетто | Принтер 150кг; Cушка 130кг |
| Умови і комплектація | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Комплект поставки | Принтер, стійка, стенд для ПК, флешка з ПО і захисний USB-ключ, засоби і інструменти для обслуговування, запчастини |