Лазерний станок Thunder Laser Nova51-100Вт
Файли для скачування
Лазерний станок ThunderLaser Nova51-100 добре підходить для обробки середніх і великих листів матеріалу. Ця модель є перехідною від середнього до великого розміру, тому їй властиві особливості обох. В ній поєднані хороша точність і швидкість механіки, а також достатньо великий розмір робочого поля. Машина добре впорається як із завданням по детальному гравіюванню, так і по різанню щільних матеріалів. Це робить лазерний станок універсальним практично для будь-яких завдань.

Компанія ThunderLaser – провідний світовий виробник, який спеціалізується на виробництві планшетних лазерних станків з СО2 випромінювачем. На протязі декількох років R&D відділ компанії вів розробки обладнання, враховуючи відгуки своїх покупців, щоб дати людям той продукт, який задовольнить всі їхні вимоги. Результатом стало народження інноваційної серії лазерних станків NOVA.
У станків на борту швидка і точна механіка, потужні труби з хорошим терміном служби, багата комплектація з різними корисними доповненнями, а також необхідні опціональні пристрої для спеціальних вимог виробництва. Все це в поєднанні з хорошою збіркою в міцному корпусі машини забезпечує бездоганну надійність і якість роботи лазерного комплексу. Лазерні станки використовуються в різних сферах застосування і добре підходять як для швидкісного і точного лазерного різання, так і для якісного і швидкого лазерного гравіювання практично будь-яких неметалічних матеріалів.
У комплекті йде стандартне програмне забезпечення RDWorks, яке допоможе імпортувати готові векторні дизайни та запустити їх в роботу. Якщо ж вам необхідний більш просунутий інструмент, є можливість встановити програмне забезпечення LightBurn, розроблене в США. У програмі реалізовано багато корисних функцій по редагуванню векторної графіки, що допоможе оптимізувати завдання з різання/гравіювання, не використовуючи сторонні графічні редактори.
ФОТО ЗРАЗКІВ
| Основні | |
| Модель | Nova51-100 |
| Потужність | 100Вт |
| Робоче поле | 130х90см |
| Висота осі-Z | 230мм |
| Макс. швидкість | 1000мм/с |
| Тип лазера | Cкляна трубка, СО2 |
| Охолодження | Фреоновий чиллер |
| Контролер | Ruida 6442 |
| Робочий стіл | Сотовий + лінійний 2в1 |
| Витяжка | Промисловий тихошумний вентилятор, отвір 195мм |
| Програмна частина | |
| Роздільна здатність | Контролюється користувачем від 100 до 500dpi, 1000dpi(HR-head) |
| Інтерфейс | LAN 10/100 Ethernet, USB, USB-flash |
| Програма | RDWorks, LightBurn |
| Формати | AI, PLT, DXF, DST, DSB, SVG, PDF, BMP, JPG, PNG, TIFF та ін. |
| Сумісні ОС | Windows XP/2000/Vista/7/8/10, MAC OSX, Linux 64bit |
| Керування | 3.5” РК-панель |
| Електричні параметри | |
| Живлення | 220В, 50/60Гц |
| Споживання | 1500Вт |
| Вимоги | Наявність контуру заземлення |
| Фізичні параметри | |
| Розмір | 1900х1405х1040мм |
| Вага нетто | 430кг |
| Умови і комплектація | |
| Гарантія | 24 місяці на станок і 12 місяців на лазерну трубку |
| Комплект поставки | Ящик з інструментами і запчастинами, кабелі для підключення, USB-флешка з програмою, засоби для обслуговування |
| Опції | Голова HR, голова 4", поворотна вісь |



