УФ принтер Compact GH0609-V04, 60x90см
Файли для скачування
Справжній промисловий УФ принтер невеликого розміру
УФ-принтер GH6090 – це базова модель серії планшетних плотерів Compact UV GH. Має найменший розмір робочого столу 600х900мм. У той же час на борту є всі основні робочі функції. Добре підходить для друку виробів невеликого і середнього формату. Прекрасно поєднується з лазерними і фрезерними верстатами такого ж розміру, наприклад з ThunderLaser Nova35.


Лінійка УФ-принтерів Compact UV була розроблена з урахуванням основних вимог сьогоднішнього ринку: хороша швидкість і якість друку, низька собівартість, простота експлуатації і невисока ціна обладнання. Всі пристрої зроблені на базі промислових друкуючих голів Ricoh з оригінальними платами управління UMC. Є підтримка популярних растрових процесорів Colorgate, Onyx, Caldera, Wasatch, Photoprint. Головки розміщені в шаховому порядку, тому біла підкладка, кольоровий шар і покриття лаком проводиться за один прохід друку, що забезпечє максимальну швидкість друку. Затвердіння чорнил проводиться трьома УФ світлодіодними лампами без виділення озону.

Механіка принтерів також на висоті – подвійна ШВП по осі-Y і подвійна лінійна направляюча по осі-Х з точними сервомоторами забезпечують відмінну точність і швидкість руху з низьким рівнем шуму. Автоматичне налаштування друкованого зазору і протиударний захист гарантують безпеку друкуючих голів, а для вирівнювання матеріалу використовується вакуумний притиск. Система контролю негативного і позитивного тиску забезпечує безперервну подачу чорнил, а промислові голови Ricoh дозволяють працювати цілодобово. Все це розміщено в міцному корпусі зі сталі.

На сьогоднішній день технологія УФ-друку стає все більш популярною, а ринок росте з кожним роком. Це й не дивно, адже з'явилися безпечні світлодіодні лампи, якість чорнил зросла на порядок і, в порівнянні з традиційним друком сольвентом, УФ-друк має ряд переваг, а саме головне – можливість наносити яскраві, стійкі зображення практично на будь-яких поверхнях. Зображення виходить одразу сухим після друку і в більшості випадків не потребує пост-обробки. Купити принтер для УФ друку – значить зробити вигідне вкладення на найближчих десять років!





МОЖЛИВІ КОНФІГУРАЦІЇ ДРУКУЮЧИХ ГОЛІВ


ЗРАЗКИ ДРУКУ






| Основні | |
| Модель | GH0609-V04 |
| Поле друку | 60х90см |
| Друкуюча голова | Ricoh GH2220 |
| Кількість голів | 4 |
| Висота осі-Z | 100мм |
| Програмна частина | |
| Інтерфейс | USB 3.0 |
| Програма | RIPRINT, Colorgate, Onyx, Caldera, Wasatch, Photoprint |
| Формати | AI, EPS, PDF, PNG, TIFF, JPG, BMP та інші |
| Сумісні ОС | Windows XP/2000/Vista/7/8/10 |
| Керування | RYPC |
| Електричні параметри | |
| Живлення | 220В, 50/60Гц |
| Споживання | 2500Вт |
| Вимоги | Наявність контуру заземлення |
| Фізичні параметри | |
| Навколишнє середовище | Температура 20-28 С; Вологість 40-70% |
| Розмір | 1758х1685х1330мм |
| Вага нетто | 320кг |
| Умови і комплектація | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Комплект поставки | Друкуючі голови з шлейфами, USB-кабель для підключення, USB-флешка з програмою, захисний USB-ключ, інструменти і засоби для обслуговування, запчастини |
| Опції | Вакуумний насос |