УФ принтер Compact G2513-V03
Файли для скачування
УФ-принтер Compact G2513 – це вже справжній звір великого формату. Розмір робочого столу 2500х1300мм і промислові друкуючі голови Ricoh Gen5 дають можливість швидко задруковувати великі площі матеріалу. Принтер ідеально підходить для промислового друку фанери, пластика, дерева, МДФ, скла, акрилу і інших матеріалів. З такою машиною підприємство отримає великий запас потужності виробництва з декоруванням різноманітної продукції.


Лінійка УФ-принтерів Compact UV була розроблена з урахуванням основних вимог сьогоднішнього ринку: хороша швидкість і якість друку, низька собівартість, простота експлуатації і невисока ціна обладнання. Всі пристрої зроблені на базі промислових друкуючих голів Ricoh з оригінальними платами управління UMC. Є підтримка популярних растрових процесорів Colorgate, Onyx, Caldera, Wasatch, Photoprint. Головки розміщені в шаховому порядку, тому біла підкладка, кольоровий шар і покриття лаком проводиться за один прохід друку, що забезпечє максимальну швидкість друку. Затвердіння чорнил проводиться трьома УФ світлодіодними лампами без виділення озону.

Механіка принтерів також на висоті – подвійна ШВП по осі-Y і подвійна лінійна направляюча по осі-Х з точними сервомоторами забезпечують відмінну точність і швидкість руху з низьким рівнем шуму. Автоматичне налаштування друкованого зазору і протиударний захист гарантують безпеку друкуючих голів, а для вирівнювання матеріалу використовується вакуумний притиск. Система контролю негативного і позитивного тиску забезпечує безперервну подачу чорнил, а промислові голови Ricoh дозволяють працювати цілодобово. Все це розміщено в міцному корпусі зі сталі.

На сьогоднішній день технологія УФ-друку стає все більш популярною, а ринок росте з кожним роком. Це й не дивно, адже з'явилися безпечні світлодіодні лампи, якість чорнил зросла на порядок і, в порівнянні з традиційним друком сольвентом, УФ-друк має ряд переваг, а саме головне – можливість наносити яскраві, стійкі зображення практично на будь-яких поверхнях. Зображення виходить одразу сухим після друку і в більшості випадків не потребує пост-обробки. Купити принтер для УФ друку – значить зробити вигідне вкладення на найближчих десять років!





МОЖЛИВІ КОНФІГУРАЦІЇ ДРУКУЮЧИХ ГОЛІВ


ЗРАЗКИ ДРУКУ






| Основні | |
| Модель | G2513 |
| Поле друку | 250х130см |
| Друкуюча голова | Ricoh GEN5 |
| Кількість голів | 3-6 |
| Висота осі-Z | 150мм |
| Програмна частина | |
| Інтерфейс | USB 3.0 |
| Програма | RIPRINT(Colorgate, Onyx, Caldera, Wasatch, Photoprint) |
| Формати | AI, EPS, PDF, PNG, TIFF, JPG, BMP та інші |
| Сумісні ОС | Windows XP/2000/Vista/7/8/10 |
| Керування | RYPC |
| Електричні параметри | |
| Живлення | 220В, 50/60Гц |
| Споживання | 3500Вт |
| Вимоги | Наявність контуру заземлення |
| Фізичні параметри | |
| Навколишнє середовище | Температура 22-30С, вологість 40-75%; Оптимально 23-25С, 50-60% |
| Розмір | 4120x2160x1330мм |
| Вага нетто | 1000кг |
| Умови і комплектація | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Комплект поставки | Вакуумний насос, друкуючі голови з шлейфами, USB-кабель для підключення, USB-флешка з програмою, захисний USB-ключ, інструменти і засоби для обслуговування, запчастини |
| Опції | Антистатична планка, лінійний мотор |