Лазерний гравер Thunder Laser Bolt 36
Файли для скачування
Високоякісний лазерний гравер Bolt 36 з металевою лазерною трубкою RF CO2
Лазерний гравірувальний станок Bolt 36 від THUNDER LASER допоможе вам втілити ваші концепції та ідеї в дуже деталізоване та реальне 3D-гравірування на будь-якому матеріалі.
Наша машина оснащена японськими моторами Oriental, які забезпечують прискорення 5G для досягнення швидкості гравіювання до 2000 мм/с. У партнерстві з нашою власно розробленою гладкою направляючою рейкою вам гарантовано стабільний ефект тривимірного гравіювання незалежно від дизайну. Вбудована радіочастотна металева трубка збільшує роздільну здатність гравіювання до 2000 DPI.


Особливості

Новинка: 100% швидша система моторів
Лазерний гравер серії Odin має високошвидкісну систему моторів з високою роздільною здатністю, імпортовану від японського бренду ORIENTAL. 5-фазний кроковий мотор з відкритим контуром для осі-X забезпечує збалансовану продуктивність, покращену високим крутним моментом, низькою вібрацією і низьким рівнем шуму. Він виявляється високоефективним з прискоренням 3G і швидкістю 80 IPS, забезпечуючи надшвидке гравіювання в галузі лазерної обробки. На відміну від осі-X, мотор осі-Y є типом вищої роздільної здатності тієї ж серії. Цей мотор осі-Y використовує лише чверть градуса кроку, порівняно з кроком вісь-X, із точністю в 7 разів більшою, ніж мотори станків серії Nova.

Новинка: 100% більш гладка напрямна рейка
Цю нову направляючу рейку розробили інженери Thunder Laser із патентним правом. Вона дуже добре поєднується з новою системою моторів ORIENTAL. Менший опір і низький рівень шуму, це найважливіший фактор, чому серія Odin може досягати швидкості в 2000 мм/с.

RF CO2 радіочастотна металева лазерна трубка
Радіочастотні металеві лазери розроблені для роботи без високої напруги або водяного охолодження. Це робить металеві радіочастотні лазери безпечнішими для роботи майже в будь-якому середовищі. Радіочастотні металеві лазери розроблені таким чином, щоб бути довговічними, забезпечувати найвищу продуктивність із високою якістю лазерного променя, мати довгий термін служби та допомагати гарантувати безпеку оператора. Ціна дорожча, ніж у скляної лазерної трубки постійного струму, але вони мають довший термін служби приблизно 20,000 годин.

Новинка: Верхня і Нижня витяжки
Нова функція для серії Odin з верхньою та нижньою витяжними вентиляційними системами для своєчасного видалення нагрітого та згорілого диму з поверхні матеріалу під час гравіювання та різання.

Система подвійної подачі повітря
Точне керування вашею подачею повітря для різання та гравіювання. Високий і низький тиск повітря забезпечує більш чистий результат. Керується розумною платою, є 2 режими для функції подачі повітря машиною Thunder Laser. Зазвичай ми встановлюємо низький тиск повітря для гравіювання та високий тиск повітря для вирізання на різних шарах креслення в дизайні в програмному забезпеченні, щоб отримати чистіші результати як у процесі гравіювання, так і в процесі різання. Це також працює в програмному забезпеченні Lightburn. Для різання просто увімкніть подачу повітря; для гравіювання вимкніть систему подачі повітря, і вона активує ступінь низького тиску подачі повітря.
Повітряна система є важливою функцією для зниження ризику займання матеріалів під час нагрівання лазером. Крім того, повітрообмінник запобігає потраплянню на лінзу диму та пилу, що утворюється під час лазерної обробки матеріалів. Ані низький тиск повітря, ані великий тиск повітря не активуються, доки не запуститься лазер. Таким чином, ця фірмова функція подвійної подачі повітря також сприяє збереженню енергії та зменшенню шуму.

Новинка: Восьмиступінчастий захист від відкриття відсіків
8 датчиків захисту на відкриття встановлено на чотирьох відсіках, 2шт у задній частині машини, де можна встановити джерело лазера, 2шт у лівій, 2шт у передній та 2шт у верхній кришці. Подвійний захист на відкриття відсіка для кожної кришки є стандартом для сертифікації CE та вимог FDA. Це гарантує, що вся машина достатньо безпечна для оператора. У разі виходу з ладу будь-якого з датчиків захист все одно працюватиме. Щоб спростити технічне обслуговування машини, наші інженери розробили запатентовану плату керування для визначення робочого стану цих датчиків, і є одна кнопка для переходу в режим обслуговування для вирівнювання траєкторії лазерного променя.

Ми ставимо безпеку на перше місце
Здобудьте більше впевненості, користуючись нашими лазерними гравірувальними машинами Odin із широким набором функцій безпеки для захисту користувачів під час роботи. Наші машини оснащені основними пристроями безпеки, включаючи аварійну зупинку, сигнальну лампу, проводку заземлення та вимикачі. Крім того, ми додали 8 захисних датчиків відкриття відсіків, схвалених CE та FDA, для належного моніторингу. Верхня кришка зроблена з високоякісного акрилового матеріалу, що означає, що лазер не проникне та оператор машини буде в безпеці. Крім того, є сигналізація теплового сповіщувача для виявлення будь-якої ненормальної активності обладнання, наприклад перегріву або& пожежі.

3D гравіювання
Створення додаткових можливостей
Thunder Laser допомагає вам проштовхнути вашу уяву через постійні інновації, які ми пропонуємо в нашій машині для лазерного гравіюування Odin. Регульована потужність лазера та фірмова система подвійної подачі повітря відкривають двері для налаштування дизайну та створення різних шарів на матеріалі, створюючи більш складні конструкції.
Сумісні матеріали

Що може створити гравер Thunder Laser




| Основні | |
| Модель | Bolt 36 |
| Потужність | 80Вт |
| Робоче поле | 920х610 мм |
| Висота осі-Z | 185мм |
| Макс. швидкість | 2000мм/с |
| Лінза в комплекті | 2.5" |
| Тип лазера | Радіочастотна металева лазерна трубка, SPT RF СО2 |
| Охолодження | Повітряне охолодження |
| Контролер | Ruida 6442 |
| Робочий стіл | Сотовий |
| Витяжка | Промисловий малошумний вентилятор, отвір 155мм |
| Програмна частина | |
| Роздільна здатність | Контролюється користувачем від 100 до 2000dpi |
| Інтерфейс | LAN 10/100 Ethernet, USB, USB-flash |
| Програма | RDWorks, LightBurn |
| Формати | AI, PLT, DXF, DST, DSB, SVG, PDF, BMP, JPG, PNG, TIFF та ін. |
| Сумісні ОС | Windows XP/2000/Vista/7/8/10, MAC OSX, Linux 64bit |
| Керування | 3.5” РК-панель |
| Електричні параметри | |
| Живлення | 220В, 50/60Гц |
| Споживання | до 1200Вт |
| Вимоги | Наявність контуру заземлення |
| Фізичні параметри | |
| Розмір | 1284х987х1090мм |
| Вага нетто | 167кг |
| Умови і комплектація | |
| Гарантія | 24 місяці на станок і 12 місяців на лазерну трубку |
| Комплект поставки | Ящик з інструментами і запчастинами, кабелі для підключення, USB-флешка з програмою, засоби для обслуговування |
| Опції | Лінзи 1.5",2", 4", поворотна вісь |